O nás

Nápad, Pomoc, Kamarádi, Projekt, Tým, Vize, Realizace, Společnost, Poskytování služeb veřejnosti.

Nápady

Ty byli hlavní při tvorbě podnikání.
A že jich bylo. Nyní dáváme prostor i Vám.

Pokrok v technologiích

Dříve počítače a domácí síť,
nyní Datacentrum, internet a svět

Software

Nepřeberné množství využití.
Aplikace, weby, kreativní tvorba.

Dovolte nám povědět více.

Jako mladí kluci jsme samozřejmě v době internetu a online her nebyli jiní oproti většině hráčů.

Chtěli jsme si založit vlastní herní server, na který by hráči z celého světa chodili a prožívali zábavu. Kde by jsme si sami určovali pravidla, vymezovali možnosti, tvořili svět dle svých představ. Tento nápad ovšem již není tak jednoduchý jak se zdá. Znalosti které potřebujete k spuštění různých herních serverů jsou nad chápání většiny běžných hráčů.

Proč ? Protože je zde pár odrazových kamenů.

Licence poskytování herních serverů.- (Některé hry bez nich nepoběží) velké společnosti si dokonce vlastní hry chrání na tolik že pokud by Váš server neměl licenci poskytovatele, mohli by také poskytnout právní kroky a ty už mohou řádně převážit poměr zábavy.

Výkon HW - pokud se Vám zadaří máte najednou bázi plnou hráčů kteří nemůžou hrát protože Váš server nemá dostatečný výpočetní výkon.

Elektřina - většina mladých hráčů neví kolik si takový server vezme elektřiny při plném vytížení. (nemluvě o tom že rodiče nemusí být tak benevolentní k hraní her které stojí peníze každý měsíc)

Hluk - každý server ať už na PC nebo Serveru generuje hluk. Záleží jaký přístroj máte ovšem né každý si může dovolit mít v domácnosti HW který zní jako konstantně spuštění vysavač.

Síťová rychlost- Běžný domácnost může mít internet který se pohybuje od 1Mb do cca 400Mb download rychlosti. Záleží zda máte vzdálený router, wifi , ethernet , optiku.

Ovšem to není v případě poskytování serverů tak důležité jako je mít vysokou rychlost Uploadu. Vysoká rychlost uploadu v domácnostech není již tak efektivní pro provozování serverů jak malých tak velkých. Je důležitá převážně pro to aby se dostala data k zákazníkovi co nejrychleji. Načítání dat a poskytování služeb je naším důležitým úkolem.

Údržba- některé servery pro to aby mohli běžet 100% potřebují řádnou údržbu. Bezprašnost v prostředí HW, náhradní HW pro případ výpadku, zálohu v případě selhání. nepřetržitý dohled v případě kompletního selhání

Většina z těchto kritérii se němění v případě poskytování Webhostingu , Cloudů , VPS. Některé potřebují daleko větší bezpečnost, jiné více úsilí v údržbě atd..

Tudiž jsme se rozhodli že již jsme připraveni do toho jít naplno.

Odhodlání , nadšení a hlavně vidina lidí kteří jsou Ambiciózní a chtějí s námi spolupracovat byla našim odrazovým kamenem který nám dodal odvahu v tomto dlouhém běhu.

Nyní si dovolíme podotknout, že tyto odrazové kameny jsme dokázali překlenout a jsme schopni poskytovat služby které bychom před pár lety neposkytli. Naše současné datové centrum poskytuje vše co potřebujete. Připojení, bezpečnost ,uložiště, licence, HW, znalosti, a mnoho dalšího.

Jsme tým s vizí, ambicemi a zkušenostmi které jsou potřeba k poskytování služeb hráčům malým i velkým. Firmám všeho druhu. Aplikacím jakkoliv náročným. Datům které nikdy nechcete pustit k vodě. Vizonářům s nápady.

i těm stránkám jednoho malého WellnessNatural.cz s Velkým srdcem.

Nebojte se a pojďte si k nám pro svůj kousek toho nekonečného světa jménem INTERNET, možná právě vy ho pokoříte a přetvoříte k obrazu svému.

Děkuji :)

V případě neukojení Vaší informační hladovosti neváhejte se podívat na náš blog či nás kontaktovat.

Blog

My také jsme kdysi spadli do víru podnikání poprvé

  1. Usilujeme o prvotřídní služby.

  2. Snažíme se vyhovět zákazníkovi.

  3. Snažíme se stále se učit novým věcem.

  4. Snažíme se býti empatičtí.

  5. Usilujeme o rozšíření naší nabídky.

  6. Usilujeme o ekonomickou stálost.

  7. Usilujeme o bezproblémovost.

  8. Usilujeme o rychlost kontaktu se zákazníkem.

  9. Usilujeme o rychlost našich služeb.

  10. Usilujeme o bezpečnost služeb jenž poskytujeme!

Kde trh nemůže, tam FH pomůže

V době kdy si společnosti krátí cestu ke slávě penězmi zákazníků, my bychom rádi udrželi hranici nákladů na minimu. Obzvláště pro naše zákazníky. Naším cílem je početná, spokojená komunita která se k nám ráda vrací pro náš přístup a služby.
Kontaktujte nás